19/4/2018 15:38 
 Meno:  Heslo:  
 | [Registruj]

Napíšte nám:


e-mail:

Inzercia


Každý časopis vydávaný spoločnosťou V.O.Č. Slovakia s.r.o. je výhradne odborný časopis na komerčnej úrovni, ktorého distribúcia sa nekoná v sieti novinovej služby. Časopisy sa zasielajú direkt mailingovým spôsobom priamo na adresy firiem, ktoré pracujú a vykonávajú činnosť v dotknutých odboroch.

Inzerciou je zabezpečené zviditeľnenie činnosti Vašej firmy, technológie alebo výrobkov a tovarov, ktoré vyrábate alebo predáváte. Takisto je Vám umožnená ponuka na prezentáciu služieb, ktoré poskytujete. Tieto informácie sa dostanú ku Vašim klientom - ako ku Vašim obchodným partnerom, tak i do ostatných odborných kruhov a laickej verejnosti.

Vami objednanú plochu môžete použiť na plošnú inzerciu s uvedením kontaktov Vašej firmy podľa Vášho uváženia alebo na prezentačný článok o Vašej firme alebo o výrobku, technológii, voľných alebo nevyužitých kapacitách...

Vami zvolenú plochu použijete podľa Vášho uváženia.

V prípade opakovanej inzercie sú možné zľavy a výhody, ktoré by boli predmetom ďalšieho jednania.

Časopisy sú distribuované v SR aj ČR. Ak máte predajcov alebo príbuzné firmy v susednej krajine, je možné zverejniť v inzercii kontakty na Vás i všetky Vami určené firmy v oboch republikách.

Distribúciu realizujeme podľa dohody a Vašich požiadaviek a budeme radi, ak nám dodáte databázu firiem, komu každému by ste si želali, aby bol časopis dodávaný.

Po prvom inzerovaní budete zaradení do našej databázy, ktorá Vám zaručí, že Vaša firma bude permanentne zviditeľňovaná v odborných kruhoch i u Vašich obchodných partnerov a informácie o nových spôsoboch technológie sa dozvedia Vaši odberatelia, ktorí Vaše výrobky a produkty používajú.

Ponúkame Vám teda spoluprácu formou uverejnenia plošnej inzercie.

K plošnej inzercii je ale možné aj uverejnenie Vašich odborných článkov v rozsahu, v akom sa dohodneme podľa jeho zaujímavosti.

 

Môžete sa v ňom podeliť o svoje odborné skúsenosti, uviesť popisy technických parametrov výrobkov alebo tovarov, ktoré predávate alebo vyrábate, alebo aj napríklad uverejniť pozvánku na výstavy.

V prípade Vášho záujmu radi odpovieme Vaše otázky a dohodneme podmienky.

V prípade, že máte záujem inzerovať v niektorom z časopisov vydavateľstva V.O.Č., prípadne na novom webovom portáli - TZBPORTAL.SK, stiahnite si prosím príslušný formulár a vyplnený ho zašlite na adresu vydavateľstva.

 

Rozmery inzercie sú k dispozícii tu.

 

vlajka sk PVK 2018 formular znacka word

vlajka sk SPRAVCA 2018 formular znacka word

vlajka sk TZBPORTAL 2018 formular znacka word

 


< späť